KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 8748075
nr 874 8075
Emil Ã…berg
(1864-1940), Sverige
Etsningar, 2 st. Emil Ã…berg (1864-1940), landskapsmotiv, signerade, motivet: 28x40
Emil Åberg, född 1864 i Uppsala, död 27 mars 1940, svensk målare.
Utrop:
500 kr
måndag 10 februari 2014
kl 19:56:34
Emil Ã…berg
Läs mer om Emil Ã…berg
Emil Ã…berg
Läs mer om Emil Ã…berg
nr 874 8075
Emil Ã…berg
(1864-1940), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
måndag 10 februari 2014 |
Emil Ã…berg